13 Temmuz 2014 Pazar


cayagaciyagi.org olarak bu yazımızda size çay ağacı yağının fiyatı hakkında bilgiler vereceğiz.

Çay Ağacı Yağı Fiyatı


Çay ağacı dünya üzerinde çok az yetiştiği için oldukça nadide bir yağdır. Çay ağacı "tea tree" yapraklarının destile edilerek yağının alınmasıyla çıkarılan bu yağ Avustralyadan ithal edilir. Çay ağacı yağı sadece Avustalyada üretilir. Dünyadaki en büyük üretici Avustralya olup dünya çapında çay ağacı yağı fiyatının belirlenmesinde oldukça etkilidir.

 

Çay Ağacı Yağı Satışı 


Çay ağacı yağı kozmetik ve tıbbi amaçlarla satılan bir yağdır. Kozmetik ve tıbbi alandaki başarısı ve güzel etkileriyle tüketicilerin yoğun tercih ettikleri bir yağdır. Tüm dünyada cilt bakımı ve saç bakımında bu yağın kullanımı her geçen sene artmakta ve tüketimi çoğalmaktadır.
Türkiye’de 7,5 lira ile 35 lira arasında değişen fiyatlarda tüketiciye sunulan bu yağın bir çok sahtesinin bulunduğunu hatırlatmak isteriz. Orjinal çay ağacı yağı kıymetli ve elde edilmesi zor bir yağdır.

Çay Ağacı Yağı Nereden Alınır


Orjinal ve saf çay ağacı yağı satın almak isterseniz Türkiye’de 10 ml 12,5 lira gibi bir fiyata doakozmetik.com adresinden alabilirsiniz.
Yazımız burada biterken, sizde değerli görüş ve yorumlarınızla yazıya katkıda bulunabilir, yazımızı sosyal medyada paylaşarak daha fazla insana ulaşmasına yardımcı olursanız seviniriz. Değerli vaktinizi ayırıp okduğunuz ve paylaştığınız için teşekkür ederiz.

0 yorum:

Yorum Gönder